Uudised


10.11.2018

Elurikkuse Erakond sai Türil toimuvatel mõttetalgutel kokku erakonna moodustamiseks vajalikud 500 liiget

Loe edasi

8.11.2018

Loodava Elurikkuse erakonna liikmed kogunevad ülehomme Türi Kultuurikeskusesse mõttetalgutele

Laupäeval, 10. novembril kogunevad loodava Elurikkuse erakonna liikmed Türi Kultuurikeskusesse mõttetalgutele eesmärgiga koostöös täiendada valimisprogrammi.

Loe edasi

 


Kui Sulle meeldib puhas õhk, siis liitu Elurikkuse Erakonnaga.

Enamikes Euroopa riikides peavad inimesed hingama saastunud õhku. Võrreldes teiste Euroopa riikidega on Eesti välisõhu kvaliteet väga hea.

Puhas õhk.

Kui kaua suudad sa hinge kinni hoida? Minuti või rohkem? Miks inimene saab alles siis aru, et õhku tuleb puhtana hoida, kui päike enam maale ei paista ja gaasimask peab liikudes peas olema?!  Hiinas nii kohati on ja nemad on teinud nüüd kannapöörde ning kehtestanud kõige karmimad meetmed keskkonna hoiuks.

Loe edasi


elurikkuse erakond puhas vesi

Kui Sulle meeldib puhas vesi, siis liitu Elurikkuse Erakonnaga.

Vee kvaliteedi hoidmine ja parandamine on meie üks peamisi prioriteete.
Aastate jooksul on paljud Euroopa jõed, ojad, järved ja rannikuveed saastunud ning meie vooluveekogude muutumine on mõjutanud veeökosüsteeme.

Seepärast võtab Elurikkuse Erakond kasutusele  meetmeid, mille eesmärk on aidata taastada veekogude looduslikku seisundit  ja hoida Eestimaa veekogud puhtana.

Loe edasi


elurikkuse erakond puhas toit

Kui Sulle meeldib puhas toit, siis liitu Elurikkuse Erakonnaga.

Meist kõigist sõltub põllumajanduse, toidutootmise ja Eesti tulevik. Eesti toit on hinnatud  – meie tähtsaim missioon on katta eestlaste toidulaud kodumaise toorainega ja hoida elus esivanemate pärandit, et karjamaalt jõuaks taldrikule täisväärtuslik, tervislik ja puhas toit.

Loe edasi


elurikkuse erakond laastamata mets liitu erakonnaga

Kui Sulle meeldib elurikas mets, siis liitu Elurikkuse Erakonnaga.

Eesti metsad on meie rikkus. Kui lagastame oma rikkust samas tempos kui praegu, siis vähem kui poole sajandi pärast laiuvad Eestis täiskasvanud metsade asemel raiesmikud, võsa ja nooredliigivaesed puistud.

Metsarikkus on Eestis elamisel üks põhilisi väärtusi. Mets ei ole ainult puud ega puit. Mets on täis elu ning seda kõige erinevamates vormides. Metsale ei ole inimest vaja, kuid tark inimene oskab metsaga koos elada nii, et inimene saab rikkamaks ja mets püsib rikas.

Loe edasi


 

Tselluloositehas ei sobi meie Eesti elukeskkonda. Meie väärtus läbi aegade on olnud mets. Mets on meid hoidnud, toitnud ja aidanud ellu jääda läbi sajandite. Me vajame metsa, puhast õhku ja jõgesid, et tunda end elus, rõõmsa, õnneliku ja tervena.
Tuleb lõpetada iganenud ja keskkonda paratamatult kahjustaval tehnoloogial põhineva ärihuvi toetamine. Mõtleme ettevaatavalt. Majandame mõistlikult ja elu edasiviivalt.
Kui ka sina hoolid, tule Vabaduse väljakule 30. oktoobril kell 16.00.


 
LIITU MEIEGA