Riigikogu 2019. aasta valimiste Elurikkuse Erakonna üldnimekiri:

Peaministrikandidaat ja valimsringkond nr 1 esinumber:

  1. Mihkel Kangur – Ökoloog, vanemteadur

Ringkondade nr 2 – 12 esinumbrid tähestikulises järjekorras:

  1. Ahto Kaasik – Põliskultuuri hoidja
  2. Artur Talvik – Kogukonnaaktivist, riigikogu liige
  3. Kaja Toikka – Õpetaja
  4. Kaupo Vipp – Publitsist, ettevõtja
  5. Lauri Klein – Keskkonnaspetsialist
  6. Lauri Tõnspoeg – Ettevõtja
  7. Mati Kose – Bioloog, loodusfotograaf, loodusgiid
  8. Peeter Lepisk – Ettevõtja
  9. Rainer Kuuba – Võru Instituudi direktor
  10. Riina Eigi – Sisekujundaja
  11. Toomas Trapido – Gaia akadeemia eestvedaja, TLÜ doktorant

Kandidaadid tähestikulises järjekorras: 

  1. Ago Samoson – Füüsik, tervisetehnoloogiad, vanemteadur
  2. Airi Hallik-Konnula – Kogukonnaaktivist, ettevõtja
  3. Aivar Ruukel – Loodusturismi ettevõtja
  4. Alexander Linnamäe – Ettevõtja
  5. Allan Kokkota – Ettevõtja
  6. Allan Prooso – Ettevõtja
  7. Andres Vesper – Koolitaja, konsultant, IT spetsialist
  8. Anneli Palo – Maastikuökoloog, teadur
  9. Cornelia Kotto – Kunstnik
  10. Eda Veeroja – Pärandkultuurihoidja, talunik
  11. Eha Metsallik – Mesinik
  12. Enn Kaljo – Ettevõtja
  13. Enri Pahapill – Kunstnik
  14. Eve Randvere – Jurist
  15. Grete Pertel – Kujundaja
  16. Helen Orav Kotta – Merebioloog, vanemteadur
  17. Heli Piisang – Haridusspetsialist
  18. Jaanus Saadve – Kose vallavalitsuse liige, ettevõtja
  19. Jaanus-Juhan Illend – Kassikohviku juhataja
  20. Janica Sepp – Ettevõtja
  21. Jüri Kõuk Roost – Kiirabitehnik
  22. Jüri Peterson – Väikeetevõtja, spordimassöör
  23. Jüri-Illimar Reinberg-Šestakov – Filmikunstnik
  24. Kaja Karu-Espenberg – Õpetaja
  25. Kalle Virkus – Ehitusinsener
  26. Kersti Reppo – Turismitalu pidaja, kinnisvaramaakler
  27. Kertu Namsing – Loodushariduse metoodik
  28. Külli Org – Muusikaõpetaja, haridusteaduse magister
  29. Liis Truubon – Loodushariduse spetsialist
  30. Lilian Freiberg – Talupidaja, kultuuripärandi spetsialist
  31. Madis IganõmmTaara-ja Maausuliste Maavalla Koja vanem
  32. Madis Mark – IT spetsialist, autor
  33. Marika Jahilo – Turundusspetsialist
  34. Mart Jüssi – Merebioloog, vanemteadur
  35. Märt Randoja – Mahetalunik
  36. Oliver Loode – Inimõiguslane, põlisrahvaste hoidja
  37. Ott Köstner – Süsteemiinsener
  38. Paavo Eensalu – Tõlkija, kogukonnaspetsialist
  39. Peep Tobreluts – Keskkonnahariduse edendaja
  40. Piret Räni – Kunstnik
  41. Priit-Kalev Parts – Ettevõtja, dotsent
  42. Reet Poom – Psühholoog
  43. Rein Einasto – Paevana, emeriitvanemteadur
  44. Rein Lepp – Ettevõtja
  45. Riho Kirmjõe – Mehaanik
  46. Riina Soone – Ettevõtja
  47. Riinu Lepa – Ettevõtja, kogukonnaspetsialist
  48. Siiri Tiivits-Puttonen – Ettevõtja, e-äri strateeg
  49. Silja Reemet – Ehtekunstnik, ettevõtja
  50. Sirkka Pintmann – Kohaliku toidu edendaja
  51. Tauno Jürgenstein – Hüdrobioloog
  52. Tauno Laasik – Kogukonna ettevõtja
  53. Teet Randma – Energiaekspert
  54. Teho Paulus – Pensionär
  55. Thea Perm – Õpetaja
  56. Toomas Frey – Metsakasvatuse emeriitprofessor
  57. Urmas Eelmäe – Ettevõtja, pottsepp, ajaloolane
  58. Val Rajasaar – Loodushariduse edendaja
  59. Ülle Kauksi – Kirjanik
  60. Ülle Kuldkepp – Metsakonsulent
  61. Ülo Mängel – Ettevõtja

ELURIKKUSE ERAKOND

Oleme registreeritud erakond alates 21.11.2018.
Reg.nr: 80557923
E-post: info(at)elurikkuseerakond.ee

KES ME OLEME

Elurikkuse Erakond
5 põhipunkti
Eesti arengusuunad
Uudised
Meediale
Kontakt