ESINUMBER VALIMISRINGKONNAS NR 8 – JÄRVA- JA VILJANDIMAA

646 RIINA EIGI

646 RIINA EIGI

Sisekujundaja

Miks?

Väga oluliseks pean metsa ja üldse looduse tervist- keskkonnast sõltub lõppkokkuvõttes kogu rahva tervis ja eluterve jätkusuutlikkus.

Eesmärgiks Riigikogus oleks:

Tõsta üldist koostöövaimu, energia suunata ainult positiivsetele eesmärkidele, mitte töötada vastu.

Rail Balticu praeguse trassikoridori vastane, see pole eesti rahva huvides loodud projekt. Aga siseriikliku raudtee arendamise poolt.

Kuidas?

Eesti inimeste üheks ohu kohaks on nii raskemetallide, formaldehüüdide kui ka elektromagnetkiirguse saaste suurenemine, millel on kumuleeruv mõju tervisele. Kuigi igaüks üksikult on nö. “normi piires”. Teen ettepanekud nende normide kriitiliseks ülevaatamiseks.

Osalen eelnõude väljatöötamises, mis puudutavad laste hariduse looduslähedasemaks, keskkonnateadlikumaks ja loomingulisemaks muutmist.

Pean oluliseks noorte toitumisteadikkuse tõstmist.

Toetan kõiki eelnõusid, mis aitavad säilitada Eesti omariiklust  võrdsete riikide ühenduses, mitte Euroopa Föderatsiooni taolist moodustist.

Toetan elurikkuse säilumist Eestis igas mõttes – vastavate seaduste esitamine ja toetamine.

Sündinud ja koolis käinud Tallinnas, nüüd juba kolmandat aastat viljandlane. Olles elanud 10 aastat suurlinnas, Varssavis, ajendas tagasi väikelinna ja Eestisse kolima suur igatsus looduse läheduse järgi. Erialalt olen disainer-sisekujundaja. Aitan inimesi individuaalsel tasandil, õpetades jälgima oma lähikeskkonda ja selle muutuste mõju enesetundele ja tervisele. Olen ka uurinud inimese enesetervendamise võimalusi, mis on kindlasti oluline üldise tervise ja julgeoleku seisukohalt. Kirjutan ja avaldan luulet.
Alates aastast 2004 oma kujundusfirma.

Telefon: 5150828

www.mostinteriors.ee

ELURIKKUSE ERAKOND

Oleme registreeritud erakond alates 21.11.2018.
Reg.nr: 80557923
E-post: info(at)elurikkuseerakond.ee