632 RIHO KIRMJÕE

632 RIHO KIRMJÕE

Seadistaja

Miks ja Kuidas?

Nagu ütlevad ka Elurikkuse Erakonna põhiteesid, oleks meil kõige tähtsam kogukondade riigis arendada mahedat ja nutikat majandust. Seda saab kõige paremini teha alt-üles juhitava riigina, millel on laiapõhjaline julgeolek ning sõbralikud suhted naabritega.

Peame tagasi tooma mõistmise, et maakera elanikkonna ja  muu elava koosluse heaolu ning õitseng on väärtus, mida tuleb edendada kõigi liikmete arvamust kuulda võttes rahvahääletuste kaudu. Andes neile kindlasti ka tagasisidet otsuste tegemise kohta.

Selleks kutsun üles kogu rahvast ning nende esindajaid algatama diskussioone ja arutelusid riigisüsteemide parendamiseks. Eriti valutan südant meie tulevase põlvkonna sirgumise hea käekäigu eest ja asuksin riigikogus arendama paindlikku haridusmudelit, mis arvestab nii põliskultuuri kui ka elukeskonna tänapäevaseid olusid.

Seepärast kutsun teid üles toetama mind ja meie erakonda! Tulge ja muudame koos Eesti elu tõhusamaks! Heal meelel suhtlen kõigiga, kes on minuga sel teemal ühel lainel ja samuti tunnevad muret meie keskkonna tuleviku pärast.

Olen sündinud ja kasvanud linnas, kuid veetnud kõik suvevaheajad ema sünnitalus, kus olid kõik tingimused lapse arenemiseks loodussõbralikuks inimeseks. Sellest ajast said selgeks tarkused “kuidas, sina külale, nii küla sinule” ja “ära narri maad”.

Olen õppinud 21. Keskkoolis ja 1. Kutsekeskkoolis laevajuhi erialal. Praegu töötan peenmehhaanika ettevõttes seadistajana..


ELURIKKUSE ERAKOND

Oleme registreeritud erakond alates 21.11.2018.
Reg.nr: 80557923
E-post: info(at)elurikkuseerakond.ee