ESINUMBER VALIMISRINGKONNAS NR 3 – Tallinna MUSTAMÄE JA NÕMME linnaosa

618 LAURI TÕNSPOEG

618 LAURI TÕNSPOEG

Ettevõtja

Olen ettevõtja ja mulle meeldib asju teha. Eeriti uusi asju, mida keegi pole enne teinud. Olen teinud palju võimatuna tundunud tegusid. Keegi ei uskunud, et kusagil kaugel pealinnast saab korraldada festivali nagu Pühajärve Beach Party, aga ometi saime sellega 1994. aastal hakkama, jäime isegi kergesse plussi. Keegi ei uskunud, et Eesti artist võiks suure lääne plaadifirma lepingu saada, aga saime ka sellega 1997 hakkama, kui Maarja-Liis Ilus sõlmis esimesena lepingu Universaliga. Keegi ei uskunud, et Eesti ringrajasporti on võimalik 90-ndate madalseisust välja tuua. Tegime ära ja mitu poissi koputasid F1 uksele ning koputavad tänagi. Keegi ei uskunud, et Eestis võiks hobiauto kultuur tekkida või kiirendusvõistlused toimuda, et autofännidele saaks teha veebi TV-d siis,  kui veel Youtube polnud siia levinud. Ikka tegime ära, koos tublide kaasvõitlejatega. Üks inimene saab muuta palju kui ta leiab mõttekaaslasi ja teeb nendega koostööd. Mõned ei usu, et ERE teeb hea tulemuse valimistel ning muudab poliitkultuuri ja süsteemi. Mina usun! On põhjust, on kogemust!

 

Miks?

Esindusdemokraatia on jõudnud oma tee lõppu, edasi peab ta muutuma – otsuseid tuleb langetada siin, nende inimeste poolt, kelle elusid see kõige rohkem mõjutab ja nagu see meile kõige paremini sobib.

Mida? 

Tahan lastele paremat haridust, mis õpetab neid õppima, oma peaga mõtlema ja särasilmselt tegutsema. Kui meie lapsed on nutikad ja hakkajad ning oskavad hinnata ka meie traditsioone, siis Eesti kestab edasi.

Kuidas?

Hakkame servast pihta, istume maha ja mõtleme välja, kuidas ehitada koos parem riik. Sina, mina, tema ja nemad. Kokku Meie. Meie olemegi Eesti Vabariik, mitte nemad seal kõrgel ja kaugel.

Lühivideod:

ELURIKKUSE ERAKOND

Oleme registreeritud erakond alates 21.11.2018.
Reg.nr: 80557923
E-post: info(at)elurikkuseerakond.ee