Korduvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused liikmeks astumise teemal

1. Millised kohustused liikmelisus kaasa toob?
Otseseid kohustusi ei ole, küll aga oleks väga tore, kui liige osaleb aastas korra üldkogul või volitab teist liiget end esindama. Samuti kutsume liikmeid erinevatele kokkusaamistele, aruteludele jt sündmustele ehk siis meil on alati hea meel, kui liige aktiivselt erakonna töös osaleb.

Lisaks saab liitudes märkida soovi olla aktiivne liige või lihtsalt liige. Aktiivne liige on valmis Elurikkuse Erakonna poliitiliste eesmärkide saavutamiseks osalema toimkonna või piirkonna töös ja tutvustama ühiseid eesmärke ning nende saavutamise lahendusi avalikkuse ees, soovi korral kandideerima valimistel.

Liige toetab oma liikmelisusega Elurikkuse Erakonna poliitiliste eesmärkide saavutamist kuid ei kandideeri valimistel.

Elurikkuse Erakonna liikmeks oleku ajal on võimalik liikuda liikme staatusest aktiivse liikme staatusesse. Seda liikumist kirjeldab kodukord.

2. Kui suur on liikmemaks?
Meil ei  ole liikmemaksu. Selle asemel palume liikmetelt erakonna töö tegemiseks vastavalt võimalustele kas annetusi või tööpanust.

3. Kas minu nimi saab erakonna liikmete nimekirjas avalikuks?
Jah, kõik erakonnad peavad saatma oma liikmete nimed äriregistrile, mis paneb nimed üles oma kodulehele.

4. Kui ma olen mõne teise erakonna liige, kas ma pean siis sellest välja astuma?
Ei pea. Kui olete esitanud avalduse Elurikkuse Erakonna liikmeks astumiseks, siis selle rahuldamise järel edastatakse teie nimi registrile, kes kustutab teid eelmise erakonna nimekirjast.


Lisainformatsiooni liitumise osas jagavad Sulle ka meie kõneisikud:

 

Anzori Barkalaja, 5139760, anzori.barkalaja at gmail.com

Artur Talvik, 5021989, artur at talvik.ee

Heli Piisang, 53541112, heli.piisang at gmail.com

Mati Kose, 5236926, mati.kose at gmail.com

Mihkel Kangur, 5299075, mihkel.kangur at tlu.ee

Rainer Kuuba, 53330408, rainer.kuuba at gmail.com

Toomas Trapido, 55570010, toomas.trapido at gmail.com


 

LIITU MEIEGA