Kontakt

Võta meiega ühendust


Kõneisikud:

Anzori Barkalaja, 51 397 60, anzori.barkalaja at gmail.com

Artur Talvik, 50 219 89, artur at talvik.ee

Heli Piisang, 53 541 112, heli.piisang at gmail.com

Mati Kose, 52 36 926, mati.kose at gmail.com

Mihkel Kangur, 52 99 075, mihkel.kangur at tlu.ee

Rainer Kuuba, 53 330 408, rainer.kuuba at gmail.com

Toomas Trapido, 55 570 010, toomas.trapido at gmail.com


Saada meile e-mail aadressil   info@elurikkuseerakond.ee  või täida see kontaktivorm.


Annetused

Erakonna tööd on võimalik toetada ka läbi annetuste. Selleks vajalikud rekvisiidid on  järgmised:

a/a: EE327700771003301080

Saaja: MTÜ Elurikkuse Erakonna Asutav Kogu.

Selgitusse palume kirjutada nii: ‘Annetus, Teie Nimi, Teie isikukood’

Täname!


 
LIITU MEIEGA