620  JÜRI PETERSON

620 JÜRI PETERSON

Ettevõtja

Miks?

Toetan kaasaegses ühiskonnas arukate ja loovate inimeste koostööd looduses ja võimalikult naturaalses keskkonnas. Riigis, kus arvestatakse inimeste individuaalseid erisusi ning on võimalik arendada kogukondlikku (perekond, sõpruskond, töökeskkond, õppekeskkond jne.) maailmavaadet, elustiili ja tegevusi. Kõige olulisem on inimese individuaalne areng lähtuvalt tema vajadustest, annetest, võimekusest ning panusest Eesti Vabariigi jätkusuutlikkusse arengusse.

Tunnen isiklikku vajadust hoida ühendust teaduse ning kunsti vahel, et kaasaegne teadus saaks tugineda praktilisele koostööle inimeste vahel, majandamiseleja terviklikuma ühiskonna kujundamisele arvestades ökoloogilist jalajälge.

Kuidas?

Pean oluliseks teadlikkuse suunamist inimeste iseenda tundma õppimisele, tervise hoidmisele, inimsuhete väärtustamisele, mahetoidu kasvatamisele, võimalikult arukale ökoloogilisele ehitusele ja elus oluliste valikute tegemisele.

Kes?

Sündisin ja kasvasin Mustamäel, kus oli võimalus  viibida palju värskes õhus ning õppida tunnustatud õpetajate ja treenerite (Rein Ahun, Toomas Merila, Heino Puuste jne) käe all. Tartu Ülikoolis õppisin kehakultuuri teaduskonnas kehalise kasvatuse õpetaja ja kergejõustiku treeneri erialal ning lõpetasin spordijuhtimise ja treeniguõpetuse eriala. Olen uurinud odavisketehnika iseärasusi Tallinna Ülikooli biomehhanika laboris emeriitprofessori Rein Haljandi juhendamisel. Hiljem õppisin spordimassaaži, akupunktuuri, joogateraapiat ning töötasin 30 aasta jooksul sportlastega massöörina ja tegelesin müügitööga väikeettevõtluses.

Olen täiendanud oma teadmisi Ingvar Villido TMK kursustel ja läbinud tema juhendamisel Krija Babaji jooga pühendused ning praktiseerinud aastaid joogat Toomas Õunapi juhendamisel. Osalesin Gaia Akadeemia kursustel, mille põhifookuses oli olnud tervikliku eluviisi alused ja meie aja teadlik õpetaja. VedaPulse diagnostikat ning õieteraapiat õppisin Kalevi Lehtoneni juhendamisel.

Praegu elan Harjumaal, 25 km Tallinnast, linna lähedal metsas. Linna toovad mind toimetused väikeettevõtluses ja Kolme Pardi stuudios, kus nõustan inimesi tervise hoidmist käsitlevatel teemadel. Organiseerime koos elukaaslase Liinaga meid ja lähedasi huvitavaid kohtumisõhtuid tervist, haridust ning loodusega kooskõlas olemist ja elamist puudutavatel teemadel. Eelnevast kooselust on mul 16-aastane tütar.

Kontakt:  jyri.peterson@gmail.com, tel: 5063065

https://www.facebook.com/juri.peterson.1

https://www.linkedin.com/in/jüri-peterson

ELURIKKUSE ERAKOND

Oleme registreeritud erakond alates 21.11.2018.
Reg.nr: 80557923
E-post: info(at)elurikkuseerakond.ee