613 JÜRI KÕUK ROOST

613 JÜRI KÕUK ROOST

Kiirabitehnik

Miks?

Olen käinud seljakotiga Eestimaa looduses alates kuuendast eluaastast ja näinud selle aja jooksul mitte ainult mõne üksiku puu, vaid ka tervete metsade sünde ja paraku ka surma. Viimaseid kahjuks järjest rohkem ja rohkem. Olen näinud tühjaks voolavaid soid ja rabasid ning unustusse kaduvaid talusid.

Loodan ERE-s ja ERE-ga, et minul ja minu lastelastel ning samuti ka nende järeltulijatel saab veel olema koht kus seljakotiga rännata, ilma et peaks muretsema  kaduva looduse ja hääbuva rahvuskultuuri pärast.

Kuidas?

Minu SUUR UNISTUS on, et me käsitleksime kogu meie keskkonda edaspidi vastupidi sellele kuidas oleme harjunud senimaani ehk mitte ei aruta, kuhu lubatakse teha looduskaitseala, vaid kogu Eesti oleks üks suur looduskaitseala. Kust me siis jaopärast vaatame, mida ja kuhu võib sealt eraldada muuks elutegevuseks.

Kui Sa ei taha, et sinu lastel oleks oma eluks puhas ja terviklik rahvuskultuurne keskkond, siis ära palun mind vali, mina nimelt seisan nende väärtuste eest!

Jüri Kõuk Roost

Sündinud 10178 (1965) aastal. Lõpetanud Tallinna Kunstigümnaasiumi ja tudeerinud ülikoolis rahvusvahelist majandust. Esimeseks töökohaks oli rohija Tallinna Botaanikaaias. Järgnevatel aastatel mahuvad teenistuslehele muu hulgas veel ka taksojuhi, spordimetoodiku, ajakirjaniku ja õpetaja ametid. Praegu üritan maailma päästa Tallinna Kiirabis. Elurikkusele kohaselt on kapis auhindu rohkem kui 30-lt erinevalt spordialalt.

ELURIKKUSE ERAKOND

Oleme registreeritud erakond alates 21.11.2018.
Reg.nr: 80557923
E-post: info(at)elurikkuseerakond.ee