Artur Talvik Vango Imedemaal

Eesti uueks deviisiks on – Puhka Eesti Karjääris. Neid, kes kolivad maale elama, ootab peatselt mõni karistus selle eest. Pealinnast maale kolinud ja Vango Imedemaa rajanud pere peab oma äriga peatselt ilmselt hüvasti jätma, sest selle ümber plaanitakse rajada hiiglaslik karjäär. Kinnitamata andmetel avatakse Pärnumaal 1700 hektari ulatuses uusi karjääre.

Lüganuse küla taas hädas karjääriga

Vaesus ja ahnus on üheskoos nagu põlevad tikud ja bensiin. Elanike suure vastuseisu tõttu tosina aasta eest Lüganuse küla külje all peatatud lubjakivikarjäär on uuesti päevakorras aga külaelanike tahe ei maksa midagi. Varsti on Eesti nagu ussitanud õun, sest Rail Baltic toob hulga kaevandusi kõikjale üle Eesti.

Artur Talvik, politsei ja “kuradi ventilaatorid”

Vaata, mis juhtus kurikuulsas Aidu tuulepargis Artur Talvikuga, kus politsei peab ööpäevaringset relvastatud valvet “kuradi ventilaatorite” üle, nii nagu nimetas neid kindral Riho Terras paar tundi varem Jõhvis toimunud europarlamendi kandidaatide debatil.

Bürokraatiaohvrite memoriaali avamine 23.04.2019

Elurikkuse Erakond avas bürokraatiaohvrite memoriaali, mille otstarve on luua paik, kus inimesed saavad jagada oma kogemusi kõige absurdsema ja tähenärijalikuma bürokraatiaga. „Avalikustamine on kõige tõhusam viis ametnike pahatahtliku käitumise taltsutamiseks,“ on Talvik veendunud.

Artur Talviku neli aastat Riigikogus

Peale nelja aastat tööd, õppimist ja kogemusi Riigikogu liikmena teeb Artur Talvik tehtust põgusa kokkuvõtte. Millised olid helgemad hetked, kuidas Eesti vahepeal paremaks on muutunud ja mis edasi tegemist ootab, vaata videost.