637 ENRI PAHAPILL

637 ENRI PAHAPILL

Kunstnik


Miks?

Arvan, et Elurikkuse Erakonna suunad ja plaanid on väga ajakohased ning aitavad elu Eestis paremaks muuta. Just praegu on aeg muutusteks. Alt-üles toimiv riik on meie kõigi jaoks! Arengusuund on, et tehnoloogiliselt aina keerukamaks muutuv ühiskond otsib kontakti ja tuge looduselt. Selle lähedusega on võimalik edasi kesta. Meie armastus looduse vastu on kantud südamest tuleva tundega ja veendumusega, kuid see tahab ka tegusid. Nõnda tuleb ka mõistusega, tahte ja teadmistega teha konkreetseid otsuseid ning ettevõtmisi ja positiivseid tegusid looduse ning meie ühiskonna kaitseks. On võimalik siduda uut ja novaatorlikku ürgse ning igikestvaga. Innovaatilist saab toetada kandvatele traditsioonidele.

Haridusvaldkonnas annaks väga palju julgust ja tarkust teadmine, et innovaatilist saab arendada ka toetudes kandvatele traditsioonidele. Meie ajalugu näitab, et kõik kihelkonnad ja külad ning väikelinnad on tähtsad oma ajalooga ja sealsete siiraste ning töökate inimestega. Mahepõllumajanduse väärtus kumab meile kaugemast minevikust, kui puhta toidu ja elukeskkonnaga töökalt ehitati taas üles kodukohad ja rahvas sai suuremaks nii vaimult kui arvult. See on meie rahvale päevakajaline ka praeguses ajas ja tekkinud olukorras.

Kuidas?

Mina kui riigikogu liige…?! Selles ülesandes on suured võimalused teha head meie Eestimaa looduse ja abivajajate kaitseks. On võimalik tõsta teadlikkust ning teemasid loodus- ja elukeskonna ning vähekaitstud elanikkonna heaks.

Algatada seaduseelnõusid puudega ja piiratud tegevusvõimega inimeste toetuseks. Samuti muuta arvamust ja suhtumist looduskeskonna hoidmisesse. Mõistvuse ja hoolimise õpetamine nõuab kannatlikku selgitamist, häid kontakte ja eeskuju. Selles töös saab koondada initsiatiivikaid heatahtega inimesi ühise positiivse eesmärgi nimel.

Minu kontakt.  Mul ei ole praegu erinevaid kanaleid ja kontosid, sest tegelen igapäevaselt maalimisega ja see nõuab süvenemist. Minuga saab kohtuda neljapäeviti kella 10-14 Haapsalu Sotsiaalmaja Päevakeskuses. Pühapäeviti kella 12-15i EAÕK Haapsalu Maria Magdaleena kogudusemajas.

Enri Pahapill

Sündinud 29. juuni 1962. Elukoht Haapsalu.

Olen talutöö, kasvataja ja õpetaja töökogemusega.

1985 Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskond, magistriõpe, eriala spordi õpetaja-treener. 1985 – 1995 Häädemeeste Keskkool, kehalise kasvatuse, ajaloo ja kunstiõpetuse õpetaja, klassijuhataja. Pärnumaa Spordikooli, maakonna kergejõustikukoondise peatreener

1998 EELK Usuteaduse Instituut, diplomiõpe, eriala teoloog, kirikuõpetaja. 1994 – 2013  Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku, Pärnu ning Viljandi praostkonna kirikuõpetaja.

Aastast 2017. alates olen Haapsalu Sotsiaalmaja Päevakeskuses juhendanud puudega noorte kunstiringi ja vanurite joonistamisringi. Viimase 5 aasta jooksul olen töötanud abitöölisena või vabatahtlikuna. Õpin praegu Haapsalu Kutsehariduskeskuses hooldustööd tegevusjuhendaja suunitlusega.

Kuuluvus ühendustesse

Akadeemiline Kirikuloo Selts ( asutajaliige)

EAÕK Haapsalu Maria Magdaleena koguduse liige ja abiline

Kontakt:  tel: 58425862

ELURIKKUSE ERAKOND

Oleme registreeritud erakond alates 21.11.2018.
Reg.nr: 80557923
E-post: info(at)elurikkuseerakond.ee