21. novembril 2018  kell 15.19 tegi Tartu Maakohtu registriosakond esmakande, millega registreeriti Elurikkuse Erakond MTÜ.

Juhatuse liige Toomas Trapido :

„Meil on tõsiselt hea meel, et registrite osakond tegutses professionaalselt, toetavalt ja kiiresti ning nüüd saame keskenduda juba valimistele minemisele. Plaanime valimistele välja minna täisnimekirjaga ning selle moodustamisega oleme juba alustanud. Nüüd oleme ametlikult platsil ja hakkame koguma laiapõhjalist toetust maheda ja nutika riigi loomiseks.”

Artur Talviku sõnul ei uskunud oponendid, et ERE õigeks ajaks registreeritud saab.

„Paljud, väga paljud ei uskunud, aga see on alles algus! Nüüd on vaja meie suured eesmärgid ellu viia ja see ülesanne ei ole mitte ainult väga suur vaid paljuski ka mõtteviisi muutev. Meil on kogunenud nii võimas seltskond, et sellega võib imesid teha küll ja üks ime sai just tehtud! Meie teame lahendusi, kuidas seda riiki paremaks teha, kuidas luua otsedemokraatia mille kaudu rahvas saab ise otsustada teda puudutavaid küsimusi. Teeme tõelise alt üles riigi ja näitame ka teistele rahvastele kuidas demokraatia ning õhuke riik tegelikult töötama peaks.“

Elurikkuse Erakonna eesmärgiks on MaheNutiriik, kus ökoloogilistel printsiipidel põhinev elukorraldus on jõustatud IT ja robootika vahenditega ning kus elukeskkonda majandatakse taastavalt.

Suurt rõhku pannakse platvormis haridusele, mis peab andma inimestele võimaluse võtta vastutus oma heaolu tagamise eest, ning oskused see ka realiseerida tehnoloogiliselt kiiresti arenevas maailmas.

Erakond algatati tänavu septembris ning soovib olla esinduserakond kogukondadele ja kodanike ühendustele laiemalt.


Lisainfo:

Elurikkuse Erakonna juhatuse liige Toomas Trapido
Tel:  55 570 010
E-post: toomas.trapido at gmail.com

Elurikkuse Erakonna juhatuse liige Artur Talvik
Tel:   50 21 989,  artur at talvik.ee

Jaga seda elurikkust ka teistega!